Top

Blog

Charlotte Pipe будує новий завод у Канзасі

Charlotte Pipe and Foundry Co. оголосила про плани побудувати новий завод неподалік Вічіто, штат Канзас, з виробництва труб з ПВХ для водопровідних та іригаційних проектів. Компанія Charlotte Pipe, відома як виробник чавунних труб та фітингів, займається виробництвом пластикових водопровідних систем з 1967 року. Три заводи у Флориді, Пенсільванії та Техасі виробляють труби та фітинги для побутового та комерційного водопроводу.

Charlotte Pipe and Foundry Co.

“Ми дуже раді можливості розширити нашу діяльність на Середньому Заході”, – заявив генеральний директор Charlotte Pipe Хупер Хардісон. «Maize (KS) ідеально розташований у центрі країни, що допомагає нам краще обслуговувати наших клієнтів. Це також зростаюча, дружня до бізнесу спільнота з відмінною робочою силою, яку ми можемо залучити для укомплектування нашого нового заводу».

Очікується, що розширення, яке отримало підтримку місцевої влади, урядів округів і штатів, створить 50 нових робочих місць. Charlotte Pipe стверджує, що її підрозділ з виробництва пластмас є найбільшим у США виробником труб DWV з термопластів ПВХ, АБС та ХПВХ для застосування, що включають напірні та дренажні, зливні та вентиляційні системи.

Проект вартістю 80 мільйонів доларів у Маїзі, штат Канзас, включатиме новий завод площею 134 000 кв. футів з виробництва пластикових труб для водопроводу та іригації. Він матиме доступ до залізниці, включаючи послуги з транспортування та ланцюжка поставок, що надаються WATCO. З новим підприємством буде створено близько 50 робочих місць.

Charlotte Pipe повідомила, що будівництво планується розпочати у січні 2024 року, а завершити – на початку 2025 року. Дата запуску нового заводу не оголошено.

Довідка

Компанія Charlotte Pipe and Foundry Co. виготовляє чавунні сервісні труби, надважкі труби та труби без втулки, а також фітинги для дренажних, зливних та вентиляційних систем (DWV). Він також виробляє лінію труб із подвійною маточицею. Крім того, група виробляє труби DWV із термопластів ПВХ, АБС та ХПВХ на заводах в Алабамі, Флориді, Північній Кароліні, Пенсільванії, Техасі та Юті.

Джерело: www.foundrymag.com
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.