Top

Blog

Pro-версія PlasTell тепер ідентифікує більше полімерних матеріалів

Компанія Matoha розробила і з березня поточного року виробляє нову модель сканера пластику PlasTell Pro, який дозволяє миттєво ідентифікувати марку пластику, з якого виготовлено виріб або предмет, що дозволяє швидко сортувати пластикові відходи.

Сканер пластику PlasTell Pro
Мал. 1: Сканер пластику PlasTell Pro від Matoha

Прилад знаходить широке застосування серед виробників полімерів, виробників полімерних виробів, а також серед підприємств, що здійснюють збирання, сортування та переробку полімерних відходів.

Технічні характеристики

Принцип роботи: спектроскопія пропускання-відображення БІК, 1550-1950 нм – 2 вбудовані лампи БІК.

Алгоритми та бібліотека: включені найсучасніші алгоритми машинного навчання та штучного інтелекту, жодних додаткових налаштувань чи зборів. Ви також можете створювати власні бібліотеки.

Швидкість ідентифікації: <1 с.

Ідентифіковані матеріали: ПЕТ, ПП, ПЕ, ПК, АБС, ПС, ПММА, ПОМ, ПА, ПВХ, ПЛА, ПУ та ще 12 матеріалів, які ви можете додати через додаток Matoha безкоштовно.

Потужність: 5 Вт, подається через USB-адаптер, що додається, з міжнародними вилками.

Внутрішня батарея: вбудована літій-полімерна акумуляторна батарея ємністю 2400 мАг, 6 годин безперервних вимірювань (тільки професійна версія).

Можливості підключення: Wi-Fi (2,4 ГГц) для оновлень та підключення до хмари Matoha, Bluetooth 4.0 для підключення до програми Matoha.

Включено додаток та хмару, а також 1 ГБ сховища даних та комунікаційну бібліотеку з відкритим вихідним кодом!

Примітка: БІК-аналіз виконується дуже швидко і не вимагає підготовки проб. Однак точність цього методу нижча за повний лабораторний аналіз вашого зразка. PlasTell Pro, як і будь-який інший БІК-сканер, не може ідентифікувати чорний пластик. Деякі дуже тонкі (<10 мкм) плівки можуть викликати проблеми, хоча більшість плівок можна легко ідентифікувати.

Довідка

Компанія Matoha бореться із забрудненням навколишнього середовища та забезпечує безвідходну економіку за допомогою своїх простих у використанні, швидких та доступних пристроїв ідентифікації матеріалів, які дозволяють сортувати у будь-якому місці та у будь-який час без величезних інвестицій в інфраструктуру. Компанія розробляє індивідуальні рішення щодо заявки клієнта.

Джерело: matoha.com
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.