Top

Blog

Emerson автоматизує завод з виробництва полімерів «Золотий трикутник» у Техасі

Проект Golden Triangle Polymers є спільним підприємством Chevron Phillips Chemical Company LP та дочірньої компанії QatarEnergy для створення комплексного виробництва полімерів світового масштабу на узбережжі Мексиканської затоки в Техасі. Проект вибрав Emerson для надання можливостей автоматизації, включаючи програмне забезпечення та аналітику з цифрової екосистеми Plantweb.

Завод полімерів "Золотий трикутник"
Мал. 1: Завод полімерів “Золотий трикутник”
Довідка

Plantweb™ Optics – програмне забезпечення корпоративного рівня, що підвищує ефективність бізнесу за рахунок спрощеного управління даними, розширеної аналітики, автоматизованих робочих процесів та покращеної підтримки прийняття рішень.

Метою заводу з виробництва полімерів є загальне скорочення викидів парникових газів на 25% порівняно з аналогічними підприємствами США та Європи за рахунок використання новітніх технологій скорочення викидів парникових газів, представлених на ринку.

Розташований в Оранжі, штат Техас, він включає встановлення крекінгу етану потужністю 2080 тис. тонн на рік, а також дві установки з виробництва поліетилену високої щільності потужністю 1000 тис. тонн на рік, які використовуються для виробництва товарів тривалого користування та пакування для захисту харчових продуктів. та забезпечення стерильності медичного приладдя.

«Проект з виробництва полімерів «Золотий трикутник» та нещодавно оголошений нафтохімічний комплекс Рас-Лаффан в Катарі є одними з найбільших у світі установок крекінгу етану. Обидва підприємства використовують технології цифрової автоматизації, програмне забезпечення та досвід Emerson для забезпечення більш безпечних, раціональних та стійких операцій», – сказав Рон Мартін, президент Emerson, Америка.

Раніше цього року компанія Emerson була обрана для допомоги в автоматизації найбільшого проекту крекінгу етану на Близькому Сході в Катарі.

“Завдяки технологіям цифрової автоматизації, портфоліо промислового програмного забезпечення та глибокому досвіду в галузі енергетики ми покладаємося на Emerson, щоб допомогти забезпечити безпечну та надійну роботу проекту такого масштабу, оптимізувати використання енергії та знизити викиди”, – сказав Девід Годар, директор проекту для Проекту полімерів “Золотий трикутник”.

Зокрема, Emerson інтегруватиме системи управління технологічними процесами та системи безпеки, в яких використовуються передові технології профілактичного обслуговування для спрощення операцій та мінімізації ризиків за допомогою своєї розподіленої системи управління DeltaV, а також газоаналізаторів і хроматографів Rosemount.

Мал. 2: Розподільна система управління DeltaV від Emirson
Мал. 2: Розподільна система управління DeltaV від Emirson

DeltaV™ завжди забезпечував безперебійну, надійну та ефективну роботу, а нова версія DeltaV 15 робить ще один крок вперед, надаючи перспективні технології автоматизації, які простіше в налаштуванні та використанні. Розширена аналітика забезпечує ще більш глибоке розуміння обладнання та процесів.

Газогенератор безперервної дії Rosemount CT4400
Мал. 3: Газогенератор безперервної дії Rosemount CT4400 — це перший у світі спеціально створений аналізатор з квантовим каскадним лазером (QCL) і діодним лазером (TDL), що перебудовується

Крім того, програмне забезпечення для моделювання Emerson Mimic і AspenTech HYSYS використовуватиметься для навчання операторів, управління енергоспоживанням, аналізу безпеки та оптимізації експлуатації. Нарешті, програмне забезпечення для управління операціями AgileOps від Emerson і послуги з управління аварійними сигналами допоможуть персоналу контролювати та підтримувати безпеку, аварійні сигнали та систему управління.

Mimic Field 3D – це іммерсивний навчальний процес у віртуальній реальності, який готує робітників до будь-якої події на підприємстві, допомагає їм приймати більш обґрунтовані рішення щодо операційних змін та відпрацьовувати належні процедури перед входом до потенційно небезпечних зон підприємства. Він використовує тривимірні CAD-моделі об’єкта та обладнання з реалістичними кольорами та текстурами та дозволяє користувачам створювати сценарії моделювання з використанням логіки та інструментів моделювання.

Ідея полягає в тому, що до або під час будівництва заводу оператори в польових умовах можуть освоїтися та освоїтися, скорочуючи час, необхідний для навчання на майданчику заводу.

Спільне фото учасників проекту з виробництва полімерів «Золотий трикутник»
Мал. 4: Як провідний постачальник засобів автоматизації компанія Emerson приєдналася до новаторського проекту Golden Triangle Polymers Project, спільного підприємства Chevron Phillips Chemical і QatarEnergy. На фото зліва направо Джо Херінк, президент та головний виконавчий директор Scallon Controls; Рон Мартін, президент з глобальних продажів Emerson у Північній та Південній Америці; та Кевен Данфі, віце-президент та генеральний менеджер відділу вимірювальних рішень Emerson.

Вартість проекту оцінюється в 8,5 млрд доларів, а введення в експлуатацію заплановано на 2026 рік.

Довідка

Emerson — глобальна компанія, що займається технологіями та програмним забезпеченням, що пропонує інноваційні рішення для найважливіших світових галузей. Завдяки своєму провідному портфелю автоматизації, включаючи контрольний пакет акцій AspenTech, Emerson допомагає виробникам гібридних, безперервних та дискретних систем оптимізувати операції, захищати персонал, скорочувати викиди та досягати своїх цілей у сфері сталого розвитку.

Автор

Laura Davis (Лаура Девіс) – Відповідальний редактор, New Equipment Digest, E-mail: ldavis@endeavorb2b.com

Источник: www.newequipment.com

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.