Top

Blog

Coperion and Herbold Meckesheim на Plastindia 2023

На виставці Plastindia 2023, яка проходитиме з 1 по 5 лютого 2023 року в Pragati Maidan (Нью-Делі, Індія), компанія Coperionтехнологічний лідер в галузі екструзії та компаундування, систем обробки та подачі сипучих матеріалів, представить на стенді інноваційні рішення та нові розробки.

7H-FP-C-3 для значного підвищення ефективності виробництва поліолефінів та компаундування технічних пластмас.

Разом з виробником обладнання Herbold Meckesheim, який нещодавно об’єднався з Coperion, будуть представлені різні процеси та заводські рішення для переробки всіх видів пластмас. Ці комплексні системи для механічної та хімічної переробки пластмас відрізняються високим рівнем автоматизації, сумлінним використанням ресурсів та надзвичайно високою якістю продукції, яку вони забезпечують.

Інноваційні розробки у виробництві поліолефінів

Будь то безперервна стабілізація, гомогенізація та гранулювання порошків LLDPE, HDPE, PP або концентрування розплавлених розчинів, компанія Coperion має великий досвід у галузі виробництва поліолефінів. Від обробки та подачі добавок до екструзії та дегазації, гранулювання та транспортування компанія Coperion успішно впровадила безліч заводів з виробництва поліолефінів з найвищою продуктивністю і дуже високою якістю продукції.

Одна з нових концепцій заводу Coperion тепер дає змогу енергоефективно включати рециклат у виробництво поліолефінів. Звичайні процеси виробництва поліолефінів із використанням рециклатів вимагають трьох етапів: підготовка нового матеріалу; механічна переробка з фільтрацією та гранулюванням пластикових відходів; та змішування двох потоків продукту. Нове технологічне рішення Coperion дозволяє додавати механічно перероблений та відфільтрований розплав безпосередньо до екструдера, де виробляється новий матеріал. Енергоємне змішування та плавлення нового потоку матеріалів та сполук PCR повністю виключено, що значно знижує капіталовкладення та експлуатаційні витрати.

Ще однією яскравою подією присутності Coperion на виставці Plastindia стане поворотний клапан ZXQ 800. Компанія Coperion розробила цей високопродуктивний клапан з малим витоком газу спеціально для подачі порошку в пневматичне транспортування під тиском до 3,5 бар. Маючи величезну продуктивність, він оптимально підходить для високопродуктивних установок з виробництва поліолефінів.

Поворотний клапан ZXQ 800
Рис. 1: Поворотний клапан ZXQ 800 з особливо низьким витоком ідеально підходить для подачі порошку в пневматичне транспортування високопродуктивних систем, що використовуються у виробництві поліолефіні

Надефективне змішування

Поряд із поліолефіновим обладнанням компанія Coperion продемонструє на Plastindia 2023 різнобічне використання своїх технологій та досвіду в різних завданнях компаундування — від наповнення та армування інженерних пластиків та приготування маткових сумішей до виробництва біопластиків. Компаундування за допомогою двошнекових екструдерів Coperion ZSK та STS, а також транспортування та подача матеріалу відрізняються дуже високим ступенем автоматизації та ефективності. Завдяки високому питому крутному моменту 18 Нм/см 3 екструдер ZSK досягає дуже високої продуктивності за порівняно низького енергоспоживання. Обробка сипких матеріалів дуже дбайлива до продукту, а подача сировини дуже точна. Зміни продукту можуть бути виконані у найкоротший термін, що підвищує загальну ефективність обладнання (OEE).

На виставці буде представлено ротаційний клапан Coperion ZRD 200 для розвантаження та дозування порошків, а також двоходовий відвідний клапан WZK 100, що символізує першокласні технології компаундування.

Крім того, для перегляду буде доступний живильник T35/S60 Quick Change (QC) з приймачем пелет 2415. Живильник QC особливо підходить для додатків, що вимагають максимальної гнучкості в подачі та зміні матеріалу. Це дозволяє швидко та легко знімати та встановлювати блок подачі разом із гвинтами. Одношнекова конструкція подачі дозволяє працювати з сипучими порошками, гранулами, пелетами та іншими сипучими матеріалами. Конструкція з двома шнеками ідеально підходить для порошків, що заливаються, і більш складних, липких або важкоплинних матеріалів.

Coperion пропонує попередньо налаштований дозатор ProRate PLUS розміру S, міцний гравіметричний дозатор безперервної дії з дуже хорошим співвідношенням ціни та якості, що ідеально підходить для економічної та надійної подачі сипучих матеріалів.

Комплектні заводи з переробки пластмас з одних рук

Coperion та Herbold Meckesheim будують цілі заводи з переробки пластмас. Від механічної обробки – подрібнення, промивання, поділу, сушіння та агломерації пластмас – до обробки сипких матеріалів, а також подачі та екструзії аж до компаундування та гранулювання – їх системи охоплюють весь технологічний ланцюжок з переробки пластмас.

Компанії Coperion та Herbold Meckesheim розробляють рішення для механічної переробки промислових та споживчих відходів, хімічної переробки, переробки з використанням розчинників та дезодорації з урахуванням типу пластику, що переробляється. Разом вони продемонструють на Plastindia симуляцію заводу з переробки ПЕТ, демонструючи свій досвід у численних процесах переробки пластмас. Відвідувачі стенду можуть ознайомитися безпосередньо з усіма етапами процесу та побачити конструкцію та функціональність ключових технологій.

Ультрасучасний інноваційний центр переробки Coperion демонструє важливість переробки пластмас для Coperion. В даний час він будується поруч із існуючим випробувальним центром Coperion для обробки сипких матеріалів на виробничому об’єкті Нідербіген/Вайнгартен, Німеччина. У цьому новому випробувальному центрі, спеціально призначеному для застосування в галузі вторинної переробки, компанія Coperion просуватиме свої провідні в галузі дослідження та розробки в середовищі, де кожен основний етап процесу може бути протестований у виробничих умовах та випробуваний замовниками до здійснення інвестицій.

Компанії Coperion та Herbold Meckesheim встановлюють нові стандарти переробки пластмас
Рис. 2: Пропонуючи комплексні системи з одних рук, компанії Coperion та Herbold Meckesheim встановлюють нові стандарти переробки пластмас

Довідка

Компанія Coperion є лідером у галузі компаундування та екструзії, подачі та зважування, обробки сипких матеріалів та обслуговування, привносячи на ринок свої ноу-хау та багатий досвід. Клієнти отримують вигоду від підрозділів Coperion, які займаються продажем та обслуговуванням полімерів та стратегічних ринків/післяпродажного обслуговування, які оптимально об’єднані у глобальну мережу, щоб запропонувати максимальну підтримку у проектуванні, виробництві та впровадженні ідеальних систем. Ці підрозділи, укомплектовані інженерами, хіміками, техніками та різними галузевими експертами, утворюють потужний центр технологічних рішень своїх клієнтів.

Источник: www.coperion.com
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.