Top

Blog

Dalmia Polypro установит системы EREMA для переработки PET и PO

Dalmia Polypro Industries Private Limited зі штаб-квартирою в Мумбаї (Індія) вже майже два десятиліття є провідним переробником побутових пластикових відходів в Індії. В результаті компанія займає лідируючі позиції у розробці пластикових гранул (rPET, rPP та rHDPE) для харчових продуктів. У своєму майбутньому ультрасучасному комплексному проекті з переробки відходів у Nashik (Нашик) компанія прагне максимізувати цінність пластикових відходів, спираючись на технології та ноу-хау EREMA.

На виставці K Show 2022 у Дюссельдорфі (Німеччина), Dalmia Polypro та Erema уклали угоду про подальше зміцнення свого партнерства. EREMA запропонує свої перевірені системи рециклінгу VACUREMA® від пляшки до пляшки для вторинного rPET та передову систему INTAREMA® TVEplus® із технологією ReFresher для вторинного поліпропілену та вторинного поліетилену високої щільності.

«Ми раді партнерству з Erema та впровадженню їхньої технології переробки в Індії, що сприятиме циркулярному використанню пластику в Індії», — каже Адітья Далмія, керуючий директор Dalmia Polypro Industries.

Довідка

Dalmia Polypro виготовляє високоякісну перероблену продукцію з місцевих пластикових відходів для повторного використання, допомагаючи вирішити проблему пластикових відходів в Індії та просувати економіку замкнутого циклу. Протягом останніх 15 років компанія відіграє важливу роль у відродженні пластику в Індії, максимально збільшуючи цінність пластикових відходів ПЕТ та поліолефінів, будучи одним із найбільших переробників пластику в країні.

EREMA Engineering Recycling Maschinen und Anlagen GmbH спеціалізується на розробці та виробництві систем та технологій переробки пластмас для промисловості з переробки пластмас та вважається світовим лідером ринку та інновацій у цих секторах. Компанія є частиною Австрійська група компаній EREMA Group GmbH, що базується в Ансфельдені/Лінці, де працює близько 600 осіб по всьому світу.

Источник: www.erema.com
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.